TARCZA ANTYKRYZYSOWA – POMOC PRAWNA ADWOKAT POZNAŃ

W związku z sytuacją wywołaną pandemią koronawirusa w Polsce wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom, pracownikom i konsumentom w celu rozwiązania problemów prawnych związanych z wystąpieniem epidemii.

Projektowane zmiany tzw. Tarczy Antykryzysowej zawierają szereg rozwiązań z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, prawa spółek, prawa zamówień publicznych i innych gałęzi prawa, mających na celu uniknięcie negatywnych następstw pandemii koronawirusa.

Zapisy projektowanej ustawy mogą być różnie interpretowane, a ich właściwe zastosowanie zapewni doświadczony prawnik.

Projekt ustawy antykryzysowej zakłada szczegółowe rozwiązania związane szczególnie ze stosowaniem prawa pracy, prawa podatkowego i szeroko pojętego prawa gospodarczego.

Propozycje rozwiązań zawierających pomoc prawną w kryzysie znajdą się w kolejnych artykułach, zawierających szczegółowe zmiany w prawie w związku z koronawirusem w Polsce.

W celu uzyskania dokładnych informacji o rozwiązaniach prawnych w związku z koronawirusem skontaktuj się z prawnikiem.

Adam Antkowiak

Adwokat

Inne aktualnośći

PRAWO PRACY A KORONAWIRUS PRZESTÓJ ZAKŁADU PRACY

Epidemia koronawirusa zrodziła konieczność reorganizacji wielu przedsiębiorstw. Z uwagi na panujące ograniczenia, wielu pracowników zostało oddelegowanych do domów, tracąc w konsekwencji możliwość wykonywania pracy. Wskazujemy jakie uprawnienia przysługują pracownikowi w przypadku wystąpienia przestoju w zakładzie…Kontakt

TELEFON

 

+ 48 698-683-893

+ 48 61 855 28 73

 

E-MAIL

 

[email protected]

[email protected]

ADRES

 

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, 61-760 Poznań;

Filia:

ul. Powstańców Wlkp. 2,62-045 Pniewy

 

W wyjątkowych sytuacjach, w razie  szczególnej potrzeby jesteśmy gotowi zorganizować spotkanie w miejscu dogodnym dla Klienta – dla usług, które świadczy nasza kancelaria prawna Poznań nie jest jednym obszarem działania.