Odszkodowania Poznań

Odszkodowania – co powinieneś wiedzieć w przypadku walki o odszkodowanie ?

Kancelaria Prwana Antkowiak została stworzona w celu niesienia wszechstronnej i wysoce profesjonalnej pomocy osobom, które poniosły szkodę w wyniku wypadku lub innego zdarzenia oraz ich bliskim.

 

Dobro osoby poszkodowanej i pełne naprawienie powstałej po jej stronie szkody stanowi wyłączny priorytet działalności grona specjalistów.

Zajmujemy się kompleksowym i fachowym dochodzeniem roszczeń od podmiotów odpowiedzialnych za powstałe szkody, zarówno w zakresie szkód na osobie, jak i szkód w mieniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji bez względu na rodzaj problemu i stopień skomplikowania sprawy, gwarantując wysoki poziom świadczonych usług zarówno na etapie przedsądowym, jak i przed sądem.

 

W każdej sprawie oferujemy Państwu bezpłatną analizę sprawy, wycenę jej prowadzenia oraz poradę prawną udzieloną przez adwokata posiadającego wieloletnie doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Mamy świadomość tego, iż tylko dzięki wysłuchaniu i zrozumieniu Państwa potrzeb będziemy mogli zaproponować skuteczną drogę do uzyskania należnego Państwu odszkodowania.Kontakt

TELEFON

 

+ 48 698-683-893

+ 48 61 855 28 73

 

E-MAIL

 

[email protected]

[email protected]

ADRES

 

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, 61-760 Poznań;

Filia:

ul. Powstańców Wlkp. 2,62-045 Pniewy

 

W wyjątkowych sytuacjach, w razie  szczególnej potrzeby jesteśmy gotowi zorganizować spotkanie w miejscu dogodnym dla Klienta – dla usług, które świadczy nasza kancelaria prawna Poznań nie jest jednym obszarem działania.