Prawo spółek i działalność gospodarcza

Prawo spółek i działalność gospodarcza – kancelaria prawna Poznań

Jednym z kluczowych elementów prowadzących do sukcesu przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa prawna świadcząca usługi na każdym etapie jego funkcjonowania. Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak świadczy pomoc prawną oraz kompleksowe usługi związane z zakładaniem oraz rejestracją przedsiębiorstwa w Krajowym Rejestrze Sądowym, zgłaszaniem zmian, które zachodzą w jego strukturze i bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstwa. Nasi klienci zawsze mogą mieć pewność, że ich problemem zajmie się doświadczony prawnik Poznań nie jest jedynym obszarem naszej działalności.

Pomoc na każdym etapie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa 

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, także w odniesieniu do indywidualnego przedsiębiorcy, gwarantując szybkie i bezbłędne dopełnienie formalności związanych z obowiązkiem rejestracji.  Kompleksowe usługi świadczone przez naszą kancelarię zagwarantują Państwu szybkie i bezproblemowe dopełnienie formalności związanych z założeniem oraz zarejestrowaniem działalności gospodarczej, jej prowadzeniem, a także – jeżeli zaistnieje taka konieczność – zbyciem, ogłoszeniem upadłości lub likwidacją przedsiębiorstwa.

Obsługa prawna Poznań i inne lokalizacje

Kancelaria Adwokacja Adam Antkowiak oferuje także pomoc prawną w rozwiązywaniu sporów korporacyjnych, analizy zgodności z prawem uchwał podejmowanych przez władze statutowe oraz ich zaskarżanie. Posiadamy również doświadczenie w opracowywaniu regulacji wewnętrznych przedsiębiorstwa, takich jak regulaminy organizacyjne, regulaminy pracy czy regulaminy wynagradzania.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie. Siedziba Kancelarii Adwokackiej Adam Antkowiak znajduje się w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, a jej filia w Pniewach przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2.

To Klient decyduje, która lokalizacja jest dla niego dogodna, w szczególności jeżeli sprawa dotyczy przedsiębiorstwa, którego działalność wykracza poza granice miasta Poznania. Kancelaria Adam Antkowiak, to adwokat Poznań i inne miasta na terenie województwa, a w razie potrzeby – kraju.

 Kontakt

TELEFON

 

+ 48 698-683-893

+ 48 61 855 28 73

 

E-MAIL

 

[email protected]

[email protected]

ADRES

 

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, 61-760 Poznań;

Filia:

ul. Powstańców Wlkp. 2,62-045 Pniewy

 

W wyjątkowych sytuacjach, w razie  szczególnej potrzeby jesteśmy gotowi zorganizować spotkanie w miejscu dogodnym dla Klienta – dla usług, które świadczy nasza kancelaria prawna Poznań nie jest jednym obszarem działania.