Zespół

Zespół Kancelarii Adwokackiej Adama Antkowiaka

Założycielem kancelarii, jest adwokat Adam Antkowiak, który rozpoczął wykonywanie zawodu w 2010 roku w Poznaniu. Kancelaria świadczy stałą i doraźną obsługę  w formie doradztwa prawnego, sporządzania umów, reprezentacji w sądzie z zakresu prawa:

Cywilnego, Rodzinnego, Karnego i karnoskarbowego, Administracyjnego i Gospodarczego

Profil Kancelarii skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych – osób fizycznych jak i do podmiotów gospodarczych – przedsiębiorstw, osób prawnych.

Zespół Kancelarii prawnej adwokata Adama Antkowiaka tworzą:

[zespol_list]

Oferta dla studentów oraz absolwentów studiów prawniczych obejmuje możliwość odbycia praktyk mających na celu zdobycie doświadczenia zawodowego oraz poznanie praktycznych elementów wykonywania zawodu adwokata.

Osoby chętne zapraszamy do przesłania curriculum vitae wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail kancelarii.

 

O Kancelarii Prawnej Antkowiak Poznań

Priorytetem działań Kancelarii jest zapewnienie Państwu rzetelnej, profesjonalnej oraz skutecznej pomocy prawnej. Stawiamy na dyskrecję, zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy Państwo tego potrzebują.

Misja Kancelarii

Podstawowym celem działań Kancelarii jest ochrona interesów naszego Klienta. Z największą starannością dbamy o to, aby doradztwo oraz obsługa prawna miały charakter kompleksowy i gwarantowały pełen zakres bezpieczeństwa prawnego.

Mamy świadomość, że dobry prawnik to nie tylko doskonale wykształcony jurysta, ale przede wszystkim człowiek otwarty na problemy i potrzeby innych. Z tego względu każdą sprawę traktujemy indywidualnie, najdokładniej analizując wszystkie potencjalne możliwości, zawsze wybierając najbardziej optymalne i korzystne dla Klienta rozwiązanie. Jednocześnie dbamy o możliwie najszybsze rozwiązanie każdego problemu i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem.

Naszym klientom gwarantujemy współpracę opartą na zasadach partnerstwa prowadzącego do wspólnego wypracowania strategii działania dostosowanego do aktualnej sytuacji – także w dynamicznie zmieniających się okolicznościach.

 

Kancelaria Prawno Adwokacka Adam Antkowiak Poznań 

Siedziba Kancelarii Adwokackiej Adam Antkowiak znajduje się przy ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, 61-760 Poznań, a jej filia przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 62-045 Pniewy.

W wyjątkowych sytuacjach, w razie  szczególnej potrzeby jesteśmy gotowi zorganizować spotkanie w miejscu dogodnym dla Klienta – dla usług, które świadczy nasza kancelaria prawna Poznań nie jest jednym obszarem działania.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego umówimy się na spotkanie pozwalające nam poznać Państwa oczekiwania i zaproponować rodzaj i formę usług prawnych lub doradczych dostosowaną do Państwa potrzeb Adam Antkowiak – Adwokat Poznań.Kontakt

TELEFON

 

+ 48 698-683-893

+ 48 61 855 28 73

 

E-MAIL

 

[email protected]

[email protected]

ADRES

 

Kancelaria Adwokacka Adam Antkowiak

ul. Stary Rynek 77 lokal I piętro, 61-760 Poznań;

Filia:

ul. Powstańców Wlkp. 2,62-045 Pniewy

 

W wyjątkowych sytuacjach, w razie  szczególnej potrzeby jesteśmy gotowi zorganizować spotkanie w miejscu dogodnym dla Klienta – dla usług, które świadczy nasza kancelaria prawna Poznań nie jest jednym obszarem działania.